НАБІР еліптичний тренажерів ДЛЯ ФІТНЕСУ WCG T15 

Характеристики та опис
Виробник WCG
Тип Універсальний
Конструкція Трубчаста
Колір Різні кольори
Опір 45 кг
Стан Новий
Тип навантаження Розтягнення

Ціна 980 грн

Замовити 

Набір трубчастих еліптичний тренажерів, еліптичний тренажер багатофункціональний для спорту з петлями.
П'ять кольорових трубчастих еліптичний тренажерів з латексу професійної якості для тренажерного залу, можна використовувати окремо або скласти в будь-якій комбінації, максимально еквівалентно 45 кг.
✅ 【Міцні латексні гумки, покриті міцним поліестером】 - НАБІР еліптичний тренажерів WCG T15 забезпечують новітній досвід тренувань, дійсно міцні, дійсно ANTI-SNAP, але при цьому дуже еластичні. Високоякісний матеріал і технологія виготовлення запобігає розриву або деформації гумки.
✅ 【Більш універсальні гумки для фітнесу довжиною 160 см】 - Довші, ніж звичайні еліптичний тренажери з ручками, забезпечує широкий діапазон рухів. Ви можете ефективно тренувати всі групи м'язів, такі як сідниці, живіт, груди, плечі, спина, тріцепси, біцепси і стегна, що ідеально підходить для реабілітації, фізіотерапії, фітнесу та тренування м'язів.
✅ 【Захисний шар від бруду】 Ми прикріплюємо додаткову пластикову трубку навколо еластичних гумок, і в цьому випадку ви можете наступити на неї або обернути в будь-якому місці під час тренування.
Комплектація:
✔5 резинок
✔2 ручки
✔2 ремінця для щиколотки
✔2 карабіна
✔1 х дверний анкер
✔1 х сумка для зберігання

Новітній досвід НАВЧАННЯ
У цьому наборі еліптичний тренажерів для вправ використовуються міцні латексні гумки, покриті міцним поліестером. Ремінці дійсно міцні, дійсно антискользащі, зберігаючи при цьому високу еластичність. Високоякісний матеріал і технологія виготовлення запобігають розрив або деформацію стрічки.

ОНОВЛЕНІ РУЧКИ
М'які ручки з піноматеріалу для комфорту, захисту рук від травм і вбирання поту, запобігаючи ковзання під час тренування. Ремінці на долонях мають неопренову підкладку для захисту долонь. Металевий гачок міцний, не деформується
і не ламається навіть при сильному натягу.

Кінцева петля
Ви можете бачити помітну різницю в кінцях еластичних гумок WCG і інших тонких, більш тонких резинок, які легко зламати. Ми не хочемо ризикувати і нашкодити кому-небудь з наших клієнтів, тому якість і безпека є одними з наших головних пріоритетів.

РІВЕНЬ НАГРУДЖЕННЯ
ШКІРНИЙ еліптичний тренажер має різний ступінь НАГРУДЖЕННЯ, ЗАЛЕЖНО ВІД КОЛЬОРУ. ЇХ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ПО ОТРЕМІ ТА СКЛАСТІ В БУДЬ КОМБІНАЦІЇ. 5 еліптичний тренажерів Разом еквівалентно 45 КГ.
ЧОРНІЙ = 13 КГ;
ЗЕЛЕНЬ = 11 КГ;
СИНИЙ = 9 КГ;
Червоній = 7 КГ;
ЖОВТІЙ = 5 КГ.

Замовити набір еліптичний тренажерів для фітнесу

#FormSendSuccess
#FormSendError

Вправи з еліптичний тренажером для чоловіків: для рук, грудних та інших м’язів тіла

Тренування з еліптичний тренажером може стати повноцінною заміною спортзалу, якщо підходити до занять з усією серйозністю.

Читати далі

 10 вправ з еліптичний тренажером на всі групи м'язів для жінок

еліптичний тренажер може стати ідеальним інструментом для регулярних вправ на всі м’язові групи. Він займає мало місця, зручний і простий у використанні та зовсім недорогий.

Читати далі

Замовити набір еліптичний тренажерів для фітнесу

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.