10 вправ з еліптичний тренажером на всі групи м'язів для жінок

еліптичний тренажер може стати ідеальним інструментом для регулярних вправ на всі м’язові групи. Він займає мало місця, зручний і простий у використанні та зовсім недорогий. Тренуватись з еліптичний тренажером можуть дівчата без фізичної підготовки. У нашій статті ми розповімо, як правильно робити вправи з еліптичний тренажером, щоб накачати прес, руки, ноги, груди чи спину. Читайте статтю до кінця, щоб знати, як виконувати весь цикл вправ і привести себе в бажану форму.

Вправи з еліптичний тренажером для рук
еліптичний тренажер зручно використовувати для того, щоб позбавитися жирових відкладень в руках і накачати біцепси та трицепси. Прочитайте нашу статтю “6 ефективних вправ на біцепс” та додайте до своєї програми тренувань ще дві вправи.

Вправа “Накачування трицепса”
Сядьте на підлогу, поставте праву ногу вперед і розмістіть еліптичний тренажер під стопою. Міцно візьміть ручки еліптичний тренажера. Повільно витягніть руки вздовж тіла долонями назад. Потім зігніть лікті. Зверніть увагу на те, щоб ваші передпліччя залишалися паралельно підлоги. Потім відведіть руки назад і випряміть їх.

Вправа “Скручування на біцепс”
Сядьте, випряміть праву ногу і розмістіть еліптичний тренажер під стопою. Покладіть лікоть на коліно та візьміть верхню ручку еліптичний тренажера. Потягніть еліптичний тренажер до протилежного плеча, напружуючи біцепс. Затримайтеся в такому положенні на кілька секунд, а потім поверніться у вихідне положення.

Вправи з еліптичний тренажером для ніг
Вправи для ніг важливі для тих дівчат, які хочуть мати красиві ікри. Заняття з еліптичний тренажером можна включити до програми тренувань для тих дівчат, які хочуть позбавитися целюліту або накачати попу.

Вправа “Присідання з еліптичний тренажером”
Розставте ноги на ширину плечей та встаньте на еліптичний тренажер. Візьміть кінці еліптичний тренажера та тримайте їх над плечима. Потім почніть присідання. Щоб правильно присісти, ви повинні тримати спину прямо та рівномірно дихати. 

Вправи з еліптичний тренажером для спини
еліптичний тренажер – чудовий інструмент для профілактики сколіозу. Тренування з ним допоможуть вам зробити собі правильну поставу. А якщо ви шукаєте більше способів корекції постави, то вас зацікавить наша стаття “10 вправ для рівної постави”.

Вправа “Натягування еліптичний тренажера сидячи”
Розставте ноги на половину ширини плечей. Закріпіть еліптичний тренажер на ступні і візьміться двома руками за ручки. Потягніть руки з еліптичний тренажером до себе. Потім акуратно сядьте та потягніть еліптичний тренажер до живота. При цьому тримайте лікті зігнутими.

Вправа “Розведення рук у положенні стоячи”
Розставте ноги на ширину плечей і зігніть коліна. Візьміть ручки еліптичний тренажера та розмістіть руки на висоті плечей. Поверніть долоні до себе та випряміть руки. Плавно тягніть еліптичний тренажер вперед, доки не відчуєте тиск у лопатках. Потім потягніть еліптичний тренажер назад.

Висновки
еліптичний тренажер зі слабкою тягою може стати зручним інструментом для домашніх тренувань для дівчат зі слабкою фізичною підготовкою. Досвідчені жінки можуть використовувати еліптичний тренажер із сильною тягою, щоб докладати більше зусиль під час тренувань. Регулярні заняття допоможуть вам не тільки прибрати зайвий жир, але й привести себе в гарну фізичну форму. В результаті тренувань ви можете підтягнути живіт, накачати прес, прибрати зайвий жир з рук, позбавитися целюліту або накачати попу.

Пам’ятайте, що результат від тренувань буде лише за умови регулярних вправ та рівномірних навантажень. Завжди дотримуйтесь принципу “більше – не означає краще” і дотримуйтесь правил безпеки під час занять. Ми також рекомендуємо поєднувати тренування з правильним харчуванням, щоб отримати максимальну користь.